Mööbli vedu ja paigaldamine Tallinnas - Kolimis Ekspert

Mööbli transport ja paigaldus

Meie spetsialiteet on kolimisteenused. Eriti asjatundlikud oleme me siis, kui on vaja mööbel ühes kohas lahti võtta, see teise kohta vedada ja seal uuesti kokku panna. Mööbli turvaliseks teisaldamiseks on vaja asjatundlikke laadijaid ja paigaldamiseks spetsiaalseid tööriistu. Meie töötajad on selle ala eksperdid ja te ei pea muretsema, et teie mööbliga midagi halba juhtub.

Mööbli vedu koos laadijatega - kolimisekspert.ee

Mööbli vedu koos laadijatega

Meie jaoks on tähtis kindlustada, et mööbli välimus veo käigus rikutud ei saaks. Et seda ei juhtuks, pakime mööbli polüetüleenkilesse, aga kui vaja, siis ka lainepappi, mullikilesse või valmistame puidust pakendi. Liikuvad osad fikseerime veo ajaks. Laadijad kas paigutavad mööbli korralikult lifti ja sõidutavad esimesele korrusele või tassivad trepist alla, aga esimesele korrusele jõudnud mööbel saab autole laaditud ja rikkumatuna vajalikku kohta transporditud.

Meie eelised mööbli teisaldamisel on auto õigeaegne etteandmine, vigastusteta mööbel ja rahasääst.

Mööbli paigaldamine - kolimisekspert.ee

Mööbli paigaldamine

Lisateenusena pakume teisaldatava mööbli lahtivõtmise ja kokkupaneku teenust. Mööbelmeistrid teevad need tööd ära kiiresti ja asjatundlikult. Ärge muretsege kui juhend on kadunud – meie töötajad seda ei vaja. Nemad  oskavad mängleva kergusega ja ilma juhendita kokku panna nii taburette kui keerulisi kappe. 

Mingeid varjatud lisatasusid mööbli kokkupaneku eest arvele ei lisandu. 

Mööbli vedu ja asjatundlikud laadijad – kolimiseks parim valik!